Sylwester na Białorusi

Sylwester na Białorusi to opcja, która polecana jest osobom, chcącym poznać kulturę tego kraju. Jak wiadomo, Białoruś jest bardzo surowa, skutkiem czego jest to miejsce odpowiednie jedynie dla fanów wschodnich klimatów, którzy uwielbiają bawić się z lokalną społecznością. Musimy jednak wiedzieć, że Białoruś z uwagi na swój klimat, jest w okresie zimowym dość sroga i ograniczona względem zabawy.

Nasz sylwester na Białorusi z pewnością będzie jednak wyjątkowy. Jeśli zapuścimy się w lokalne miejsca, szybko nawiążemy kontakt z lokalną społecznością, która może nas pokierować w miejsca zabawy. Jeśli znajdziemy się w ścisłym centrum, nie ominął nas także bardziej interesujące miejsca, które oferować nam będą imprezę na miejscu. Warto dodać, że nasza waluta na Białorusi jest dość mocno stojąca, skutkiem czego wyjazd i pobyt na Białorusi jest bardzo tani.

Jeśli lubimy wyjątkowe wyprawy i chcemy odwiedzić akurat Białoruś, jest to propozycja dla nas. Sylwester na Białorusi będzie z pewnością niezapomniany, jednak jest to propozycja dla osób wiedzących, gdzie się poruszają.

Tani roaming na Białorusi

Na Białorusi działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra na Białorusi, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli na Białorusi.

Tanie rozmowy z Białorusi do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.