Sylwester na Zanzibarze

Sylwester na Zanzibarze to propozycja skierowana głównie do osób, które poszukują zupełnie innego wstępu w nowy rok.

Tym razem otrzymujemy możliwość spędzenia wolnego czasu w bardzo gorącej atmosferze, którą oferuje nam Zanzibar w okresie zimowym. Do naszej dyspozycji są piękne, piaszczyste plaże, a także temperatura powyżej 30 stopni w ciągu dnia i powyżej 20 stopni w ciągu nocy. Takie wartości pozwolą nam zdecydowanie wypocząć w bardzo przyjemnej, kameralnej a także ciepłej atmosferze w okresie sylwestrowym.

Zanzibar oczywiście organizuje jak każde inne Państwo specjalne zabawy sylwestrowe. Najbardziej oczywistym rozwiązaniem wydaje się możliwość skorzystania z oferty sylwestrowej w hotelu. Jeśli zależy nam na imprezie nocnej w stylu zanzibarskim, wystarczy wybrać wycieczkę do hotelu, który będzie oferować taką imprezę na miejscu. W innym wypadku pozostaje nam dołączenie do zabawy sylwestrowej, która odbywać się może w okolicy. Warto to jednak zweryfikować wcześniej poprzez rozmowę z biurem turystycznym bądź rozmową z obsługą hotelu.

Tani roaming na Zanzibarze

Na Zanzibarze działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra na Zanzibarze, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli na Zanzibarze.

Tanie rozmowy z Zanzibaru do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.