Sylwester w Chinach

Sylwester w Chinach to ciekawa propozycja na wyjazd, dzięki której będziemy mogli spojrzeć na świat jak i na nowy rok z zupełnie innej strony. Chiny są krajem bardzo specyficznym, dlatego nie ma lepszego momentu na to, aby poznać kulturę wschodu i nastawienie do życia lokalnej społeczności, która w tym czasie na chwile pozwoli sobie na troszkę więcej, niż może na co dzień, w swoim życiu.

Sam Sylwester w Chinach będzie z pewnością specyficzny. Wszystko zależne jest jednak od tego, co uda się nam znaleźć w pobliskiej lokalizacji, do której przylecimy. Oczywiście stolica Chin jak zwykle będzie wyróżniać się na tle całego kraju, który popada w głęboki kryzys. Jeśli chcemy przeżyć sylwester w Chinach, warto udać się do jego stolicy, gdzie zwiedzimy największe zabytki Chin i poznamy jego kulturę.

Jeśli chodzi o imprezy, możemy je znaleźć już we własnych hotelach. Oczywiście warto wcześniej skonfrontować, czy nas hotel organizuje imprezę sylwestrową. Jeśli tak, warto z niej skorzystać, ponieważ będzie to najbardziej bezpieczna opcja ze wszystkich.

Tani roaming w Chinach

W Chinach działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Chinach, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Chinach.

Tanie rozmowy z Chin do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.