Sylwester w Dubaju

Sylwester w Dubaju zarezerwowany jest dla wszystkich, którzy uwielbiają miejsca ociekające bogactwem. Taki jest Dubaj i przekonamy się o tym, jeśli wybierzemy się do niego właśnie w okresie sylwestrowym. Jest to także najlepszy moment na wylot do Dubaju, ponieważ właśnie w tym czasie temperatury są najbardziej przystępne dla Europejczyków, którzy nie lubią nadmiernego ciepła.

Sam Sylwester w Dubaju będzie prezentować się pięknie, gdziekolwiek go zwiedzimy. Oczywiście możemy liczyć na wielki pokaz fajerwerk, który jest czymś normalnym w Dubaju. Szejkowie lubią świętować nowy rok, skutkiem czego wydają pokaźne kwoty na oprawę wizualną, która ma towarzyszyć wejściu w nowy rok.

Jeśli zaś chodzi o nas, będziemy mogli skorzystać z setek propozycji wyjść do restauracji a także bali, które aktualnie będą prowadzone w Dubaju. W okresie noworocznym jest wzmożone zainteresowanie wspólną zabawą, skutkiem czego wszystkie miejsca publiczne i nie tylko, oferują swoje własne wersje zabaw sylwestrowych. Gorąco polecamy ten kierunek!

Tani roaming w Dubaju

W Dubaju działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Dubaju, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Dubaju.

Tanie rozmowy z Dubaju do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.