Sylwester w Iranie

Sylwester w Iranie to propozycja dla osób, które szukają jasnego, gorącego i co najważniejsze suchego klimatu. Taki jest w istocie Iran, który pomimo swojej surowości względem ogólnie przyjętych zasad na swoim terytorium, stanowi bardzo ciekawe miejsce jako bazę sylwestrową dla wszystkich zainteresowanych.

Iran to Państwo, które kompletnie odstaje od reszty na tle propozycji związanych z sylwestrem. Niemniej jednak jest jak najbardziej wykorzystywany także i w tym zakresie, oferując nam bardzo ciekawą możliwość spędzania czasu. Oczywiście Iran w najlepszych punktach bawi się jak przystało na każdą nację, która posiada dużo środków finansowych i lubi się otaczać najlepszymi rzeczami. Skutkiem tego, nie brakuje wystawnych bali i miejsc, które potrafią pokazać wielki przepych panujący w skromnej części Iranu.

Jeśli planujemy przygodę naszego życia to sylwester w Iranie jest zdecydowanie propozycją odpowiednią dla naszych potrzeb. Dzięki niej będziemy mogli odnaleźć bowiem to, czego szukamy w ekstremalnej turystyce.

Tani roaming w Iranie

W Iranie działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Iranie, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Iranie.

Tanie rozmowy z Iranu do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.