Sylwester w Londynie

Sylwester w Londynie to marzenie wielu osób, które kochają Anglię i jeszcze nie miały okazji, aby być w tym kraju. Faktycznie, Londyn to jedna z tych lokalizacji, które wykorzystują maksymalnie możliwości zabawy sylwestrowej, skutkiem czego warto choć raz znaleźć się w Londynie, aby poczuć maksymalną atmosferę, która udziela się Londyńczykom w noc sylwestrową.

Opcji na sylwester w Londynie oczywiście nie brakuje. Do naszej dyspozycji są wszystkie miejsca publiczne, łącznie z placem obok słynnego „London Eye”, które w noc sylwestrową zapełnia się do granic możliwości. Jeśli jesteśmy fanami zbiorowych imprez, koncertów i pięknych pokazów fajerwerków, nie może nas zabraknąć tego dnia tuż obok słynnego diabelskiego koła w Londynie.

Alternatywą dla tego wyjścia mogą być różnego rodzaju imprezy sylwestrowe. Anglicy bardziej preferują bale, skutkiem czego nie zabraknie ciekawych kolacji, które często zwieńczone są piękną muzyką, która grana jest nam na żywo przez kapele. Jeśli jednak lubimy konkretne imprezy to pamiętajmy, że Londyńczycy potrafią imprezować jak mało kto, więc nie zabraknie mocnych imprez w świetnym wydaniu!

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming w Londynie

W Londynie działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Londynie, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Londynie.

Tanie rozmowy z Londynu do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.