Sylwester na Grenlandii

Sylwester w Grenlandii z pewnością nie jest typowym wyborem, niemniej jednak może okazać się wyprawą naszego życia. Grenlandia jest bardzo osobowa, jednak potrafi nas przekonać swoim urokiem i możliwościami, które niesie nam na miejscu. Skutkiem tego, wyjazd na sylwester właśnie w te okolice może okazać się dobrym pomysłem dla ludzi, którzy chcą spróbować czegoś zupełnie nowego w swoim życiu.

Sama Grenlandia jest zdecydowanie zimniejsza w okresie zimowym od Polski. Dlatego też decydując się na Sylwester w Grenlandii musimy przygotować się zdecydowanie lepiej pod względem naszego ubioru i wyposażenia. Sama Grenlandia w okresie zimowym jest dość trudna do eksplorowania, więc raczej pozostanie nam klimat pobliskich barów i miejsc publicznych, wraz z lokalną społecznością.

Jeśli jednak szukamy wypoczynku i spokoju w okresie noworocznym, sylwester w Grenlandii jest jedną z najlepszych opcji, które mogą nam przyjść do głowy. Dodatkowo piękny klimat przyrody i mrozu uzupełni naszą dawkę emocji, której z pewnością poszukujemy.

Tani roaming na Grenlandii

Na Grenlandii działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra na Grenlandii, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli na Grenlandii.

Tanie rozmowy z Grenlandii do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.