Sylwester na Hawajach

Czy Sylwester na Hawajach może okazać się dobrym pomysłem? Oczywiście! Szczególnie w momencie, gdy wyjazd na Hawaje w tym okresie jest zdecydowanie tańszy niż w sezonie. Jeśli więc chcemy opalać się w okresie zimowym, wybierzmy Hawaje, z których bez wątpienia będziemy najbardziej zadowoleni, biorąc pod uwagę lokalizację, pogodę i możliwość spędzania wolnego czasu.

Hawaje to także miejsce, które lubi spędzać nowy rok w towarzystwie hucznej zabawy. Skutkiem tego nasz Sylwester na Hawajach może okazać się bardzo ruchliwy, jeśli tylko mamy na to ochotę. Będąc na miejscu bez problemu wkręcimy się na darmową lub płatną imprezę, która pozwoli nam się cieszyć nowym rokiem razem z tubylcami i innymi turystami.

Opcjonalnie pozostaje nam możliwość spędzenia nocy sylwestrowej w hotelu lub na plaży. Każda z tych propozycji jest bardzo dobra, szczególnie w momencie, gdy mamy ciepły piasek pod stopami i piękną pogodę nad głową. Jak widać Sylwester na Hawajach to godna polecenia propozycja dla każdego, kto lubi piękną pogodę i wodę!

Tani roaming na Hawajach

Na Hawajach działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra na Hawajach, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli na Hawajach.

Tanie rozmowy z Hawajów do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.