Sylwester w Indiach

Sylwester w Indiach to bardzo egzotyczna propozycja, która jest jednak naznaczona pewnymi argumentami. Otwartość nacji Indyjskiej przekonuje do siebie, natomiast liczba pięknych miejsc i zabytków również przekonuje nas do wyjazdu w okresie sylwestrowym, który jest zdecydowanie tańszy niż standardowe miesiące, w których turystyka budzi się właśnie w Indiach.

Sam Sylwester w Indiach może nas zaskoczyć, ponieważ ludzie w Indiach również lubią pokazywać, jak bardzo dobrze potrafią się bawić w swoim świecie. Jak wiadomo, Indie są bardzo specyficzne, jednak wspólna zabawa potrafi połączyć nas i sprawić, że jesteśmy jako ludzie zupełnie między podziałami. Skutkiem tego Indie przekonują każdego, kto pojawia się na ich terenie.

Jeśli więc lubimy zdecydowanie cieplejsze klimaty niż te, które znajdują się w Polsce, Indie to świetny kierunek dla każdego, kto lubi przygodę i nieznane. Wybierając się do Indii pamiętajmy o przestrzeganiu zasad tubylców, które są dla nich niezmiennie istotne i mające przełożenie na ich podejście do nas.

Tani roaming w Indiach

W Indiach działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Indiach, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Indiach.

Tanie rozmowy z Indii do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.