Sylwester na Kubie

Sylwester na Kubie to faktycznie, dość niestandardowa lokalizacja. Niemniej jednak taka, którą warto wziąć pod uwagę, ponieważ Kuba słynie z dobrej zabawy, skutkiem czego nie będziemy zawiedzeni tym, co zobaczymy na miejscu.

Kuba to oczywiście wybór bardziej dla osób rządnych wyzwań. Jeśli lubimy podróżować w niestandardowe miejsca, Kuba jest świetnym pomysłem. Warto nadmienić że także bilety na Kubę w tym okresie są dość tanie, ponieważ nie jest to najbardziej popularny kierunek na sylwester. Niemniej jednak sylwester na Kubie będzie z pewnością pociągający i atrakcyjny z punktu widzenia podróżników i osób lubiących emocje.

Oferowane nam atrakcje na Kubie pozwolą cieszyć się tym miejscem. Wiele barów i dyskotek jest w tym czasie pełnych, dzięki czemu możemy udać się w miejsca publiczne i wtopić się w tłum ludzi. Dodatkowym plusem są fajerwerki, które na Kubie również są standardem. Jeśli więc chcemy zobaczyć piękny pokaz, trzeba udać się na Kubę i przekonać się na własnej skórze, jak pięknie jest na miejscu.

Tani roaming na Kubie

Na Kubie działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra na Kubie, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli na Kubie.

Tanie rozmowy z Kuby do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.