Sylwester w Kenii

Sylwester w Kenii może nie brzmieć w pierwszym momencie dość atrakcyjnie. Jeśli jednak Kenia jest na naszej mapie krajów które chcemy zwiedzić, nie ma lepszej oferty niż ta, którą znajdziemy w okresie noworocznym. Wszystko z uwagi na fakt, że to właśnie Kenia jest jednym z droższych krajów, jeśli chodzi o loty. W tym czasie jednak nie ma dużego zainteresowania, dzięki czemu możemy udać się do Kenii taniej.

Sama Kenia pozwoli nam odkryć zupełnie nowe miejsce, postrzeganie ludzi a także ich potrzeby. Nie jest to kraj dla ludzi lubiących luksusy lecz dla osób, które chcą poznać prawdziwe życie w tym zakątku świata. Pomimo wszystko, Kenia lubi się bawić i również tam znajdziemy fajne propozycje na spędzenie czasu w okresie noworocznym. Nowe znajomości i przyjaźnie pozwolą nam także lepiej wtopić się w tłum.

Jeśli Kenia jest na naszej liście, okres noworoczny będzie bardzo dobry. Również z uwagi na temperaturę, która panuje w tym okresie. Nie jest tak uciążliwa jak w okresie letnim, kiedy dla nas, Europejczyków jest bardzo trudna do zaakceptowania po wyjściu z naszego noclegu.

Tani roaming w Kenii

W Kenii działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Kenii, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Kenii.

Tanie rozmowy z Kenii do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.