Sylwester w Albanii

Sylwester w Albanii daje turystom ogromne możliwości do wykorzystania. Sama stolica Riwiery Albańskiej jest nazywana europejskimi Karaibami, co z kolei daje nam znać, że w Albanii będziemy mogli w bardzo dobry sposób zabawić się i spędzić w czas w okresie Sylwestrowym.

Albania w okresie sylwestrowym wita nas rozłożystymi palmami i ciepłą wodą, która w tym okresie daje nam prawdziwy komfort, który dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli chcielibyśmy przeżyć Sylwester w zupełnie innym klimacie i scenerii, wtedy Albania jest miejscem jak najbardziej odpowiednim dla nas. Wybierając sylwester w Albanii będziemy mogli przeżyć prawdziwą bałkańską imprezę, bądź spędzić uroczo ten czas w obliczu natury, przy iście imprezowej muzyce!

Jeśli chodzi o kwestie COVID, na dzień dzisiejszy Albania nie przewiduje żadnych restrykcji związanych z przyjazdami osób z Polski. Oznacza to, że jedyne co wystarczy mieć, to odpowiedni paszport COVID, bądź certyfikat bycia ozdrowieńcem z datą nie dłuższą niż 180 dni, aby móc po przyjeździe cieszyć się wszystkimi urokami tego kraju!

Tani roaming w Albanii

W Albanii działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Albanii, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Albanii.

Tanie rozmowy z Albanii do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.