Sylwester w Gruzji

Gruzja jest świetnym pomysłem na sylwestra dla wszystkich, którzy chcą zaznać gościnności w tradycyjnym kraju, który stawia na swoją własną kulturę i obyczaje. Gruzja jest także idealnym pomysłem dla każdego, kto kocha góry i narty. Właśnie w Gruzji będziemy w stanie oglądać piękne widoki górskie, przemierzać fajne szlaki górskie, bądź korzystać z uroków nart w tym Państwie. Całości dopełni bogata i bardzo atrakcyjna kuchnia, która pozwoli rozwinąć nasze kulinarne doznania.

Wybierając Gruzję nie musimy szykować się na wielkie koszty. Gruzja jest bowiem krajem, który turystycznie jest na portfel każdej osoby, która chce odkrywać zupełnie nowe destynacje. Oprócz wielu atrakcji górskich, w Gruzji warto odwiedzić w okresie sylwestra jarmarki odbywające się w Tbilisi, które trwają aż do połowy stycznia. Tam też będziemy mogli spędzić zabawę sylwestrową, pośród wielu krajan i ich pięknej muzyki, która niesie się na całe Tbilisi.

Jeśli chodzi o COVID, Gruzja jest krajem dostępnym zarówno dla zaszczepionych jak i niezaszczepionych. Wymagane są jednak podstawowe dokumenty, czyli europejski paszport bądź certyfikat ozdrowieńca.

Tani roaming w Gruzji

W Gruzji działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Gruzji, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Gruzji.

Tanie rozmowy z Gruzji do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.