Sylwester w Szwajcarii

Szwajcaria to synonim wyjazdów zimowych, wszakże jest to kraj, który uwodzi bogactwem nie tylko narciarzy, lecz wszystkich entuzjastów wypraw górskich, a także innych sportów zimowych. Jeśli liczymy na najlepsze doznania w tym temacie, wylot na sylwester w Szwajcarii jest tym, co musimy spełnić choć raz w naszym życiu!

Jedną z opcji, która może nas zaciekawić wśród innych, jest tak zwany „New Year Magic”, czyli największy w Szwajcarii Sylwester pod gołym niebem. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę w gronie tubylców, którzy wyjdą na ulicę Zurychu, aby wspólnie celebrować nadejście nowego roku. Jeśli interesuje nas zabawa pośród 200 tysięcy osób, w tym także turystów z całego świata, jest to pozycja obowiązkowa na sylwester w Szwajcarii.

Co ciekawe, Szwajcaria zamierza przywitać nowy rok w reżimie sanitarnym. Oznacza to tyle, że zabawy sylwestrowe i kluby będą do dyspozycji zainteresowanych osób. Jednak jeśli chodzi o imprezy w pomieszczeniach, zostaną one po prostu ograniczone do liczby 100 osób na daną imprezę. Jeśli zaś chodzi o loty, w Szwajcarii wymagany jest negatywny wynik testu COVID-19, z maksymalną datą 72 godzin, od jego wykonania.

Tani roaming w Szwajcarii

W Szwajcarii działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Szwajcarii, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Szwajcarii.

Tanie rozmowy ze Szwajcarii do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.