Sylwester w Australii

Sylwester w Australii to jeden z ciekawszych pomysłów, który mógł nam przyjść do głowy. Australia posiada bardzo ciekawe imprezy sylwestrowe, które odbijają się echem na cały świat. Skutkiem tego, możemy znaleźć się w tym wyjątkowym czasie w Państwie, które bardzo chętnie wita każdy, nowy rok.

Australia jest państwem przyjaznym, które oferuje nam wiele atrakcji na miejscu. Skutkiem tego okres około roczny to dobra propozycja, aby wybrać się właśnie tam. Co więcej, Australia oferuje nam tanie bilety lotnicze właśnie w tym czasie, ponieważ nie jest to najbardziej popularny kierunek, choć coraz częściej wybierany przez Polaków, którzy chcą taniej zobaczyć Australię.

Jeśli więc zawsze myśleliśmy o wylocie do tego państwa, sylwester w Australii może okazać się naszym autorskim pomysłem, który spodoba się nam i dodatkowo opłaci. Warto postawić na Australię w tym czasie, ponieważ jest ona dość ciepła i atrakcyjna z punktu widzenia turystycznego. Postawmy na jakość i zabawę, która jest dostępna właśnie w tym miejscu!

Tani roaming w Australii

W Australii działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Australii, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Australii.

Tanie rozmowy z Australii do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.