Sylwester w Anglii

Sylwester w Anglii to jeden z bardziej popularnych kierunków. Dlaczego? Ponieważ Anglicy spędzają bardzo fajnie sylwester. Doliczając do tego niskie koszty wylotu w tym czasie, otrzymujemy właściwie idealną lokalizację do spędzenia naszego sylwestra.

W Anglii możemy spędzić sylwester na wiele sposobów. Pierwszym z nich jest oczywiście możliwość udziału w dużej imprezie, która ma miejsce obok słynnego „London Eye”. Właśnie tam zbiera się lokalna publiczność, która co roku może oglądać piękne fajerwerki, które transmitowane są na cały świat. Wszystkiemu towarzyszą oczywiście koncerty na żywo i wspaniałe wizualizacje.

Opcjonalnie możemy postawić na wyjście do restauracji w centrum Londynu, bądź udanie się w inne, czarujące nas miejsce. Anglia słynie z bali przebieranych i nie tylko, skutkiem czego możemy zapisać się na imprezę w danym hotelu, restauracji bądź innym miejscu, które nas intryguje.

Sylwester w Londynie możemy spędzić na wiele sposobów, skutkiem czego jest to uniwersalna propozycja.

Tani roaming w Anglii

W Anglii działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Anglii, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Anglii.

Tanie rozmowy z Anglii do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.