Sylwester w Edynburgu

Sylwester w Edynburgu, czyli stolicy Szkocji to świetny pomysł, o ile nie obawiamy się zimnej temperatury w okresie noworocznym. Sama Szkocja prezentuje się w tym czasie świetnie, natomiast Edynburg w okresie noworocznym staje się stolicą zabawy dla wszystkich nacji, które pojawiają się w tym czasie w stolicy Szkocji.

Sam Edynburg opiewa w bardzo dużą ilość lokali publicznych, które oferują przeróżne formy zabawy zarówno ulicznej jak i tej we własnym lokalu, skutkiem czego będziemy mieli w czym wybierać. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie lokalami w Edynburgu, warto odpowiednio wcześniej znaleźć miejsce, w którym uda się nam spędzić sylwester.

Jeśli jednak nie będzie nam dane wejść do żadnego lokalu z uwagi na zbyt duże zainteresowanie nie ma co się martwić, ponieważ ulice Edynburga są także oblegane przez ludzi, którzy chętnie świętują razem w szampańskiej atmosferze. Skutkiem tego, warto bez wątpienia odwiedzić Edynburg, który w tym czasie jest bardzo imprezowy i bardzo pozytywny.

Tani roaming w Edynburgu

W Edynburgu działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Edynburgu, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Edynburgu.

Tanie rozmowy z Edynburga do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.