Sylwester w Egipcie

Sylwester w Egipcie to ciekawa propozycja. Egipt to specyficzne Państwo, które jednak jak każde inne lubi imprezowy styl życia. Nie inaczej jest w okresie noworocznym, gdzie Egipt posiada bardziej przystępne temperatury dla Europejczyków, oraz tańsze bilety. Jeśli myśleliśmy o wyjeździe do Egiptu to wydaje się, że nie ma lepszej propozycji niż właśnie w okresie noworocznym.

Egipt zaskoczy nas z pewnością ilością propozycji, które są dostępne na miejscu względem zabaw sylwestrowych. Od spotkań w pobliskich barach, przechodząc przez piękne restauracje i kończąc na najbardziej wymagających balach, które są tam częścią kultury i bogactwa, które kryje Egipt.

Sylwester w Egipcie to także świetna propozycja dla wszystkich osób, które lubią ciepło w okresie zimowym i które nigdy jeszcze nie miały okazji być właśnie we wspomnianym Egipcie. Jest to świetna okazja, aby nadrobić ten czas i w okresie noworocznym wybrać się na wycieczkę swojego życia.

Każda osoba, która wybierze Egipt w okresie sylwestrowym, będzie bez wątpienia zadowolona z tej decyzji.

Tani roaming w Egipcie

W Egipcie działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Egipcie, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Egipcie.

Tanie rozmowy z Egiptu do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.