Sylwester w Meksyku

Sylwester w Meksyku to całkiem ciekawy pomysł. Z pewnością wtedy, gdy lubimy niestandardowe wyjazdy i cieszymy się dostępem do natury. Jeśli tak jest, nasz wyjazd do Meksyku jest w okresie noworocznym świetnym pomysłem, ponieważ w tym czasie Meksyk równie mocno co w lecie żyje i bawi się ze sobą.

Nasz Sylwester w Meksyku może wyglądać na wiele sposobów. W Meksyku trwa wielka fiesta właściwie przez cały rok, skutkiem czego nie trudno będzie nam znaleźć knajpę, bar czy restaurację, która prowadzić będzie swoją własną zabawę sylwestrową. Skutkiem tego w pobliskiej lokalizacji powinniśmy bez najmniejszych problemów znaleźć miejsce, w którym będziemy odliczać czas do rozpoczęcia nowego roku.

Jeśli jednak nie lubimy tłoku i przepychu w Meksyku bez problemu zajedziemyustronne miejsca dla dwojga, które świetnie sprawdzą się do tego, aby wspólnie rozpocząć oczekiwanie na nowy rok. Dzięki temu stworzymy świetny klimat, przykładowo do naszych wymarzonych zaręczyn.

Jak widać Meksyk to idealna lokalizacja do tego, aby spędzić swoją niezapomnianą przygodę sylwestrową!

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming w Meksyku

W Meksyku działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Meksyku, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Meksyku.

Tanie rozmowy z Meksyku do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.