Sylwester w Moskwie

Czy Sylwester w Moskwie może okazać się inspirujący do podróży? Oczywiście, że tak! Jeśli lubimy niestandardowe lokalizacje i chcemy być ugoszczeni w jednym z ciekawszych miejsc na ziemi, Moskwa jest idealnym pomysłem do wykorzystaniu w okresie sylwestrowym.

Co najważniejsze, sylwester w Moskwie nie jest drogi. Oznacza to tyle, że na samym wyjeździe z pewnością zaoszczędzimy, ponieważ nie jest to wzmożony kurs w okresie noworocznym. Dzięki temu wyjazd do Moskwy wyjdzie nam zdecydowanie taniej od innych lokalizacji, takich jak chociażby Londyn czy Las Vegas.

Kolejnym aspektem przemawiającym za tym, aby wybrać sylwester w Rosji jest oczywiście bogata kultura tego miasta. Moskwa jest stolicą, skutkiem czego w niej dzieje się najwięcej i to tutaj będziemy mogli przeglądać masę ofert sylwestrowych. Największe gwiazdy Rosyjskiej sceny zjeżdżają się w tym czasie właśnie do stolicy, aby wspólnie świętować okres wejścia w nowy rok.

Jeśli jednak szukamy oszczędności, Sylwester w Rosji to także plac czerwony, który ma własną, ogólnodostępną opcję imprezy wraz z innymi mieszkańcami Rosji.

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming w Moskwie

W Moskwie działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Moskwie, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Moskwie.

Tanie rozmowy z Moskwy do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.