Sylwester na Malediwach

Sylwester na Malediwach to kolejna propozycja, obok której nie da się przejść obojętnie. Głównie przez duże temperatury i bardzo ciepłą wodę, która zastanie nas na miejscu. Z pewnością będziemy w szoku, niemniej jednak Malediwy dają nam bardzo dobre warunki do wypoczynku w okresie zimowym, skutkiem czego przenosząc się z Polski będziemy w pełni zadowoleni z tego, co zastaniemy na miejscu.

Oczywiście Sylwester na Malediwach to nie tylko plaża i woda. W tym okresie każdy lubi się zabawić, natomiast turyści przylatują tu z całego świata, skutkiem czego lokalna społeczność organizuje świetne zabawy, które z pewnością warto odwiedzić i wspólnie poczekać na nowy rok. Na Malediwach możemy także liczyć na odliczanie i pokazy fajerwerków, które są organizowane dla przyjezdnych ludzi.

Warto dodać, że w okresie sylwestrowym organizowane są także bale, które oferują nam często hotele w których pojawiliśmy się na wypoczynek. Wystarczy sprawdzić, czy w naszym hotelu również będzie odbywać się takowa zabawa. Niemniej jednak większość hoteli oferuje w ten czas swoje zabawy sylwestrowe.

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming na Malediwach

Na Malediwach działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra na Malediwach, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli na Malediwach.

Tanie rozmowy z Malediwów do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.