Sylwester na Majorce

Sylwester na Majorce? Czemu nie! Przed nami jedna z ciekawszych propozycji sylwestrowych, która przyniesie nie tylko ciepły piasek i wodę, ale także piękne widoki podczas zabawy sylwestrowej, która także odbywa się na Majorce. Jeśli liczymy na głośną muzykę, dobrą zabawę i jeszcze lepsze drinki to jest to najlepszy strzał, jeśli chodzi o nasze destynacje sylwestrowe!

Wybierając Sylwester na Majorce kompletnie zmienimy klimat. Zimny okres zimowy nie będzie nam już dokuczać, ponieważ przeniesiemy się w miejsce, które nawet w nocy generuje temperatury powyżej 30 stopni. Dzięki czemu ciężkie ubrania zamienimy na letnie ciuszki, które są wygodne i warte ubioru.

Nasz sylwester na Majorce możemy spędzić na wiele sposobów. Możemy wybierać spośród wielu zabaw, które często są dostępne dla gości w konkretnych hotelach. Możemy udać się także do lokalnych miejsc, które także oferują przednią zabawę. Możemy też spędzić ten czas we dwoje, na plaży. Majorka to piękne miejsce, które daje nam wiele możliwości do wykorzystania podczas zabawy sylwestrowej.

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming na Majorce

Na Majorce działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra na Majorce, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli na Majorce.

Tanie rozmowy z Majorki do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.