Sylwester w Nowym Jorku

Sylwester w Nowym Jorki jest bez wątpienia jedną z bardziej pożądanych form spędzania tego wyjątkowego czasu. Jeśli myślimy o wyprawie życia, sylwester w Nowym Jorku powinien być na satelicie naszego zainteresowania. Jest to kierunek, który pozwoli nam z pewnością spędzić wyjątkowo ten czas pośród ludzi, którzy z całego świata zdecydowali zawędrować się właśnie do tego wyjątkowego miasta, które jest jednym z najbardziej pożądanych kierunków na wyprawę sylwestrową.

Jaką opcję wybrać na sylwester w Nowym Jorku? Jeśli lubimy piękne powitania, najlepiej będzie udać się na Manhattan, gdzie co roku trwa wielka zabawa sylwestrowa wraz z wielkim odliczaniem. Możemy być pewni, że tym razem również przekaz z tego wydarzenia będą nagrywać kamery telewizyjne z całego świata.

Jeśli jednak nie lubimy tłumów i chcemy nieco spokojniej spędzić sylwester w tej lokalizacji, możemy wybrać równie słynny Broadway, który bez wątpienia będzie równie pięknym miejscem na powitanie nowego roku.

Warto dodać że Nowy Jork jest pięknie rozświetlony w tym czasie, natomiast fajerwerki będą jeszcze większym zwieńczeniem celu naszej podróży.

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming w Nowym Jorku

W Nowym Jorku działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Nowym Jorku, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Nowym Jorku.

Tanie rozmowy z Nowego Jorku do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.