Sylwester w Rosji

Sylwester w Rosji to inspiracja, która rodzi się w głowach coraz większej ilości osób. Dlaczego? Ponieważ Rosja pomimo małej odległości, nadal uchodzi za bardzo egzotyczny kierunek, który możemy obrać na nasz wyjazd.

Sam Sylwester w Rosji to wielkie przeżycie, które z pewnością zapadnie nam w pamięci. Jeśli chodzi o możliwości spędzenia tego wyjątkowego momentu, jest wiele ciekawych propozycji. Pierwszą i najbardziej dostępną dla turystów jest zabawa sylwestrowa na najbardziej znanym placu w całej Rosji (mowa tutaj oczywiście o Placu Czerwonym).

Jeśli jednak wolimy Sylwester w bardziej milszym wydaniu, możemy wybierać wśród wielu ofert sylwestrowych, które dostępne są nieopodal Kremla. Oczywiście im bliżej strategicznych punktów Rosji, tym większa opłata za udział w zabawie sylwestrowej. Niemniej jednak będziemy zadowoleni tym, jaką gościnnością będziemy kiedy wybierzemy sylwester w Rosji.

Jest to z pewnością wyjątkowa lokalizacja, która spodoba się osobom lubiącym wyzwania i nieszablonowe kierunki podróży.

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming w Rosji

W Rosji działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Rosji, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Rosji.

Tanie rozmowy z Rosji do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.