Sylwester w Rio de Janeiro

Wizyta w stolicy Brazylii to marzenie milionów ludzi na całym świecie. Rio de Janeiro utożsamiane jest z najlepszą zabawą, wyjątkową muzyką, smaczną kuchnią i tysiącem innych atrakcji. Kiedy najlepiej odwiedzać to miejsce? Oczywiście w karnawał. A czy może być ku temu lepsza okazja, niż sylwester w Rio de Janeiro?

Nie bój się realizować swoich marzeń. Teraz są one na wyciągnięcie ręki. Jedyne co musisz zrobić to odważyć się i zarezerwować miejsce na sylwestra w Rio. Specjalnie dla Ciebie kompleksowo zorganizujemy transport, zakwaterowanie, wyżywienie i opiekę pilota. Korzystając z naszych usług, możesz spędzić sylwestra w Rio de Janeiro. Bądź pewien że tamtejsza zabawa nie może się równać z jakąkolwiek inną imprezą. Rio de Janeiro i tamtejszy sylwester to miejsce magiczne, ale i tajemnicze. Skrywa wiele sekretów i atrakcji, których można doświadczyć tylko biorąc udział w tamtejszej imprezie. Nawet jeśli wiesz z telewizji jak wygląda sylwester w Rio de Janeiro, nie może się to równać z tym, co przeżyjesz na własnej skórze odwiedzając to miejsce końcem roku.

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming w Rio de Janeiro

W Rio de Janeiro działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Rio de Janeiro, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Rio de Janeiro.

Tanie rozmowy z Rio de Janeiro do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.