Sylwester w Turcji

Turcja to popularny wakacyjny kierunek. Ale czy Turcję warto odwiedzać tylko latem? Zdecydowanie nie! Ten kraj skrywa wiele wspaniałych miejsc, które czekają na Was również zimą. Kiedy w Polsce jest mróz i śnieg, tam czeka ciepłe słońce, przyjaźnie nastawieni ludzie oraz multum atrakcji. Możesz doświadczyć ich wszystkich podczas sylwestra w Turcji.

Dlaczego właśnie sylwester w Turcji? Ponieważ jest to szansa przeżyć coś zupełnie innego niż kiedykolwiek. Myślałeś że udany sylwester to ten w europejskich stolicach? Nic podobnego. Daje się porwać egotycznej zabawie. Przekonaj się jak wiele atrakcji przygotował dla Ciebie sylwester w Turcji. Odkrywaj miejsca, do których na pewno nie dotarłbyś podczas letniego urlopu w tym kraju. Sylwester w Turcji to fenomenalne jedzenie, regionalna muzyka, ludzie którzy kochają się bawić oraz cena, na którą na pewno Cię stać. Organizowany przez nas sylwester w Turcji to bezpieczna zabawa, wygodny transport i komfortowe zakwaterowanie. To również szansa na poznanie regionalnej kuchni, muzyki oraz zawarcie wielu nowych, wspaniałych znajomości.

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming w Turcji

W Turcji działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Turcji, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Turcji.

Tanie rozmowy z Turcji do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.