Sylwester w USA

Jak wygląda sylwester w USA? Jeśli do tej pory oglądałeś go tylko w telewizji, teraz możesz w nim wziąć udział na żywo. Wyjątkowa propozycja na spędzenie końcówki starego i początku nowego roku. Gdzie? Oczywiście w USA. Sylwester w tym miejscu to jedna z najgłośniejszych zabaw na całym świecie. Do wyboru masz wiele lokalizacji, dzięki którym spełnisz swoje marzenia i zwiedzeniu Stanów Zjednoczonych Ameryki. Teraz możesz to zrobić w niepowtarzalnej zimowej scenerii oraz przy blasku fajerwerków.

Sylwester w USA to nasza propozycja dla wszystkich zakochanych w Stanach Zjednoczonych. Od dawna planujesz podróż do tego miejsca? Zastanawiałeś się w jakim terminie zrealizować swoje marzenia? Dlaczego nie w okresie świąteczno-sylwestrowym. Decydując się na podróż do USA w tym czasie, będziesz mógł na własnej skórze doświadczyć niepowtarzalnej, autentycznej świątecznej atmosfery. To co do tej pory znałeś tylko z filmów, teraz będziesz mógł przeżyć na własnej skórze. Już dziś zarezerwuj miejsce na sylwestra w USA.

Bezpieczny i komfortowy transfer na lotnisko im. Fryderyka Chopina w Warszawie zapewnia Viptrans.

Tani roaming w USA

W USA działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w USA, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w USA.

Tanie rozmowy z USA do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.