Sylwester na Ukrainie

Przeżyj niezapomnianą imprezę sylwestrową na Ukrainie. Baw się w miejscu, w którym łączy się ciekawa historia z pięknymi tradycjami i wspaniałymi zabytkami. Żegnaj stary i witaj nowy rok ze swoimi przyjaciółmi, delektując się przysmakami kuchni ukraińskiej, poznając miejscowe obyczaje oraz doświadczając niepowtarzalnej gościnności.

Sylwester na Ukrainie to jedna z najciekawszych propozycji na spędzenie końca roku za granicą. Stosunkowo niewielka odległość dzieląca Polskę i Ukrainę oznacza szybki i bezproblemowy transport. Na miejscu czekają na Państwa liczne atrakcje, w tym zwiedzanie najważniejszych i najciekawszych miejsc, degustacje w lokalnych restauracjach specjalizujących się w kuchni ukraińskiej, a w końcu szalona zabawa do białego rana. Zapewniamy naszym klientom pełne bezpieczeństwo oraz opiekę pilota, wygodny transport i konkurencyjne ceny. Jeśli do tej pory nie byłeś na Ukrainie, Sylwester jest najlepszym terminem, aby te zaległości nadrobić. Połącz przyjemne z pożytecznym, bawiąc się w miejscu, które z radością cię ugości.

Komfortowy i bezpieczny przejazd na Ukrainę zapewnia Viptrans.

Tani roaming na Ukrainie

Na Ukrainie działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra na Ukrainie, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli na Ukrainie.

Tanie rozmowy z Ukrainy do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.