Sylwester w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania jest krajem na tyle urokliwym, że jak najbardziej warto jest rozważyć spędzenie tam nocy sylwestrowej!

W Wielkiej Brytanii mamy możliwość wejścia w nowy rok na wiele sposobów. Najbardziej prostym, aczkolwiek bardzo urokliwym rozwiązaniem jest udanie się pod „London Eye”, z którego będziemy mieli okazję oglądać fenomenalny pokaz fajerwerków. Oprawa wizualna jest zawsze powiązana z oprawą muzyczną, dzięki czemu będziemy świadkami bardzo dużej ceremonii sylwestrowej, która będzie dziać się na naszych oczach.

Wielka Brytania to także okazja do uczestniczenia w wielu balach a także imprezach tematycznych, które Anglicy bardzo sobie cenią, nawet w noc sylwestrową. Możliwości dołączenia do różnych grup tematycznych pozwolą znaleźć nam taką imprezę, która będzie w naszym stylu.

Na końcu mamy możliwość spędzenia sylwestra na własnej „domówce”, co pozwoli nam poczuć prawdziwy klimaty Sylwestra, który przeżywają Anglicy. Tego dnia ulice Wielkiej Brytanii wypełnione są uśmiechem, radością i życzliwością.

Warto poczuć to na własnej skórze!

Tani roaming w Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii działają polskie komórki, ale połączenia telefonicznie są niezwykle drogie. Aby wysoki rachunek telefoniczny po powrocie nie popsuł nam wspomnień z Sylwestra w Wielkiej Brytanii, wystarczy aktywacja polskiego numeru stacjonarnego w usłudze telefonii internetowej otoTelefon.

Dzięki specjalnej aplikacji na telefon komórkowy możliwe jest odbieranie połączeń bez żadnych dodatkowych opłat, podczas gdy osoby dzwoniące z Polski ponoszą tylko koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym. Jedynym warunkiem korzystania z aplikacji jest dostęp do internetu, który zapewniany jest przez większość hoteli w Wielkiej Brytanii.

Tanie rozmowy z Wielkiej Brytanii do Polski

Dzięki usłudze otoTelefon można także dzwonić do Polski (a także do innych krajów świata) w niezwykle niskich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w cenniku usługi otoTelefon.